Pyydä tarjous

LINNASTEEL OY

Väihintie 1
16800 Hämeenkoski

+358 44 590 0045
Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimi@linnasteel.fi

 

YHTEYSHENKILÖT

Jussi Koskinen
Myynti/asennukset
044 590 0045
jussi.koskinen@linnasteel.fi

Timo Koskinen
Myynti/teräsrakennesuunnittelu
0500 499 935
timo.koskinen@linnasteel.fi

Petteri Koskinen
Myynti/teräsrakennesuunnittelu
040 127 3801
petteri.koskinen@linnasteel.fi

Vesa Lehtinen
Rakennesuunnittelu/asennukset
041 434 3236
vesa.lehtinen@linnasteel.fi

Valtteri Koskinen
Konepajan tuotanto
040 154 6109

valtteri.koskinen@linnasteel.fi

Pasi Hannula
Rakennesuunnittelu
044 262 6496
pasi.hannula@linnasteel.fi

Ville Koskinen
Arkkitehtisuunnittelu
050 4322 646
ville.koskinen@linnasteel.fi

LASKUTUSOSOITE

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite: 003718092409
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta, mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, vastaanotamme myös sähköposti- ja paperilaskuja.

Sähköpostilaskut (vain PDF-formaatti)
ostolaskut@yrityssilta.fi

Paperilaskut

Tilipalvelu Yrityssilta Oy
Rengonraitti 22
14300 Renko