LINNASTEEL OY


Väihintie 1
16800 Hämeenkoski

Puh. +358 44 590 0045

Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimi@linnasteel.fi

OTA YHTEYTTÄ LOMAKKEELLA »

Laskutusosoite


Verkkolaskut

Verkkolaskuosoite: 003718092409
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*

*Käyttäkää tätä välittäjätunnusta, mikäli käytössänne olevasta verkkolaskutusohjelmasta ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, vastaanotamme myös sähköposti- ja paperilaskuja.

Sähköpostilaskut (vain PDF-formaatti)

anna.pursiainen@kuiskaaja.fi

Paperilaskut

Linnasteel Oy
c/o Kuiskaaja Oy
Hampuntie 18
36220 KANGASALA

YHTEYSHENKILÖT


Jussi Koskinen
Myynti/asennukset
044 590 0045
jussi.koskinen@linnasteel.fi

Timo Koskinen
Myynti/teräsrakennesuunnittelu
0500 499 935
timo.koskinen@linnasteel.fi

Petteri Koskinen
Myynti/teräsrakennesuunnittelu
040 127 3801
petteri.koskinen@linnasteel.fi

Vesa Lehtinen
Rakennesuunnittelu/asennukset
041 434 3236
vesa.lehtinen@linnasteel.fi

Valtteri Koskinen
Konepajan tuotanto
040 154 6109

valtteri.koskinen@linnasteel.fi

Pasi Hannula
Rakennesuunnittelu
044 262 6496
pasi.hannula@linnasteel.fi